Gallery

Galeria zrealizowane obiektów
Zespół strzelnic dla Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie

Z dumą i przyjemnością prezentujemy naszą ostatnią realizację - zespół strzelnic dla Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie!

W realizacji tego projektu uczestniczyliśmy od samego początku - od wstępnej koncepcji, przez projekt technologiczny po dostawę i montaż wyposażenia.

Strzelnica została wykonana według naszej filozofii strzelnicy 2.0 - łączy w sobie wykorzystanie najnowszych technologii, ujednolicenie wyglądu i kolorystyki oraz uzyskanie jak największej funkcjonalności obiektu.

W skład zespołu wchodzą 4 strzelnice:
- Oś A - 50m ze zmienną linią ognia, energia maksymalna pocisków 4000J, wyposażona w transportery tarcz z obrotnicami oraz sterowaniem z ekranów dotykowych, kulochwyt z granulatu trudnopalnego do energii 5000J, tarcze elektroniczne SIUS dla strzelectwa sportowego oraz doskonałe wykończenie wnętrza
- Oś B - 25m ze zmienną linią ognia, energia maksymalna pocisków 2200J, wyposażona w transportery tarcz z obrotnicami oraz sterowaniem z ekranów dotykowych, kulochwyt z granulatu trudnopalnego do energii 5000J, tarcze elektroniczne SIUS dla strzelectwa sportowego oraz doskonałe wykończenie wnętrza
- Oś C - 25m ze zmienną linią ognia przeznaczona do strzelań dynamicznych, energia maksymalna pocisków 2200J, wyposażona w transportery tarcz z obrotnicami oraz sterowaniem z ekranów dotykowych, kulochwyt z granulatu trudnopalnego do energii 5000J, kulochwyty boczne do energii 2200J, tarcze elektroniczne SIUS dla strzelectwa sportowego oraz doskonałe wykończenie wnętrza
- Oś D - 10m, , energia maksymalna śrutu 17J, przeznaczona do strzelań z urządzeń pneumatycznych, wyposażona w transportery tarcz oraz tarcze elektroniczne SIUS dla strzelectwa sportowego oraz doskonałe wykończenie wnętrza

Najnowsze technologie:
- kulochwyty z granulatu gumowego trudnopalnego - bezpieczne, trwałe, ekonomiczne w eksploatacji, nie wymagają stosowania uniepalniaczy itp.
- płyty kulochwytowe ryflowane - płyty o zwiększonym pochłanianiu dźwięku
- tarcze elektroniczne SIUS najnowszej generacji - stosowane na Mistrzostwach Świata oraz Igrzyskach Olimpijskich
- pełne przesłony międzystanowiskowe - zatrzymują falę powstałą po wystrzale pocisku i pozwalają strzelać na sąsiednich stanowiskach z różnej broni, bez negatywnego wpływu na stanowisko sąsiednie
- posadzka z wylewką poliuretanową -pozwala na łatwe czyszczenie i usuwanie np. pozostałości niespalonego prochu

Ujednolicenie wyglądu i kolorystyki:
- wszystkie elementy urządzeń oraz elementów produkowanych przez naszą firmę mogę być wykonane w wybranej kolorystyce.
- kolor posadzki, kolor okładzin może zostać wybrany z dostępnej palety

Strzelnica badawcza na południu Austrii

Nasza kolejna realizacja, tym razem mała strzelnica badawcza na południu Austrii. W ramach realizacji wykonaliśmy kulochwyt z granulatu gumowego trudnopalnego dla pocisków o energii do 17000J (.50 BMG) razem z zabudowami ścian oraz stropu przy kulochwycie z okładzinami z płyt gumowo-poliuretanowych trudnopalnych, zabezpieczenia instalacji, posadzkę z płyt gumowo-poliuretanowych trudnopalnych w klasie Bs1 oraz okładziny ścian i stropu z paneli akustycznych w rejonie stanowiska strzeleckiego.

Komenda Miejska Policji Bielsko-Biała

Kolejna strzelnica Policyjna. 25m - 4 stanowiska, zmienna linia ognia. Wykonaliśmy kompletną technologię strzelnic - transportery tarcz, 5 obrotników bezprzewodowych, sterowanie z komputera dotykowego i pilotów, kulochwyty, osłony, przesłony, okładziny ścian, stropu itd. Dodatkowo dostarczyliśmy i zamontowaliśmy sprzęt kwaterunkowy - wyposażenie pomieszczeń sąsiadujących z strzelnicą.

Strzelnica sportowa "Snajper" Włosty-Olszanka

Strzelnica sportowa "Snajper" w miejscowości Włosty-Olszanka w pobliżu Wysokie Mazowieckie.

Strzelnica 5-stanowiskowa ze zmienną linią ognia i energią pocisków do 2200J.

Zastosowany kulochwyt umożliwia przystrzeliwanie ze statywu broni o praktycznie dowolnej energii pocisków.

W ramach realizacji wykonaliśmy:
- projekt technologiczny strzelnicy wraz z wytycznymi do pozostałych branż oraz nadzorem autorskim
- przesłony górne ze stali trudnościeralnej wraz z okładziną antyrykoszetową oraz zabezpieczenia elementów kulochwytu
- 5 kompletów transporterów tarcz TTS-25
- obrotnicę 5-tarczową UOS-25 wraz z osłoną kuloodporną
- stoliki oraz przesłony międzystanowiskowe

Zachęcamy do odwiedzenia tego doskonałego obiektu!
https://www.snajper2017.com/

Strzelnica przyszkolna w Rymanowie

Przebudowa strzelnicy przyszkolnej w Rymanowie.
W ramach prac wykonaliśmy m.in. 4 transportery tarcz TTS na 50m, kulochwyt stalowy lamelowy oraz dostarczyliśmy płyty gumowo-poliuretanowe i drobne wyposażenie.

Strzelnica Salzburg Austria

Nasza kolejna realizacja, tym razem mała strzelnica w okolicach Salzburga w Austrii.
W ramach realizacji wykonaliśmy kulochwyt z granulatu gumowego trudnopalnego dla pocisków o energii do 5000J razem z zabudowami ścian oraz stropu przy kulochwycie oraz 3 komplety transportertów tarcz TTS-25.

Strzelnica Myśliwsko-Sportowa Lupus

W ramach naszej realizacji wyprodukowaliśmy, dostarczyliśmy i zamontowaliśmy:

  • urządzenia Dzik w wersji w pełni ocynkowanej z dwiema "bazami" - łatwe chowanie do bunkra oraz "bramką" - czujnikiem ruchu broni który umożliwia automatyczne wystartowanie urządzenia w regulowanym czasie po uniesieniu broni do pozycji gotowości do strzału
  • urządzenie Zająca w wersji w pełni ocynkowanej z "bramką"
  • urządzenie Rogacza w wersji w pełni ocynkowanej

W ramach realizacji dostarczyliśmy i zamotowaliśmy również 24 maszyny do rzutków firmy Laporte. Firma produkuje maszyny od 1927 roku i w swojej historii dostarczała sprzęt siedmiokrotnie na Igrzyska Olimpijskie.
Wszystkie zamontowane maszyny są w najlepszej wersji z zasilaniem 12V - bezpieczne, niezawodne, umożliwiają dokończenie zawodów nawet po zaniku zasilania.

  • Krąg myśliwski (Skeet) - 2 maszyny z magazynkami po 700 rzutków każda
  • Oś myśliwska (Trap) - maszyna pływająca w obu płaszczyznach z pełnym sterowaniem radiowym
  • - Parcour - łącznie 20 maszyn na wykonanych przez nas wózkach do latwego transportu / zamiany maszyn - każdy zestaw wyposażony w akumulator żelowy Haze przewidziany do pracy przez 12 lat, na jednym ładowaniu >5000 rzutków.
  • Piloty radiowe 16 kanałowe, w pełni programowalne, ze zliczaniem ilości wyrzuconych rzutków oraz bezprzewodowymi ładowarkami
  • Radiowa bramka do wyrzucania rzutka po przejściu ścieżką podchodu w Trapie
  • Maszyny są bardzo różnorodne - zwykłe, z odwóconym wyrzutem, TEAL, RABBIT, maszyny na rzutki mini oraz midi.
Komenda Powiatowa Policji w Krośnie Odrzańskim

25m - 4 stanowiska, zmienna linia ognia.
Wykonaliśmy projekt technologiczny a następnie kompletną strzelnicę - transportery tarcz, 5 obrotników bezprzewodowych, multimedialny system interaktywny do strzelań z broni ostrej oraz wkładek laserowych z ekranem o szerokości 350cm, sterowanie z komputera dotykowego i pilotów, kulochwyty, osłony, przesłony, okładziny ścian, stropu oraz podłogi, nagłośnienie i monitoring strzelnicy itd.

Komenda Miejska Policji w Łodzi

25m - 5 stanowisk, zmienna linia ognia.
Wykonaliśmy projekt technologiczny a następnie kompletną strzelnicę - transportery tarcz, 5 obrotników bezprzewodowych, multimedialny system interaktywny TDSE do strzelań z broni z wkładkami laserowymi, sterowanie z komputera dotykowego i pilotów, kulochwyty, osłony, przesłony, okładziny ścian, stropu oraz podłogi, nagłośnienie strzelnicy itd.
Strzelnica przystosowana do energii 2200J - możliwość strzelania z pistoletów, rewolwerów, karabinków oraz strzelb.

Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie

Kolejna strzelnica Policyjna - Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.
25m - 4 stanowiska, zmienna linia ognia.
Wykonaliśmy projekt technologiczny a następnie kompletną strzelnicę - transportery tarcz, 3 obrotniki bezprzewodowe, sterowanie z komputera dotykowego i pilotów, kulochwyty, osłony, przesłony, okładziny ścian, stropu oraz podłogi, nagłośnienie strzelnicy itd.

« 1 of 8 »